Davet

İsme özel davet mektubu için tıklayınız

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Aydın, Denizli, Manisa, Muğla Aile Hekimleri Dernekleri' nin değerli katkıları ile, aile hekimlerini tıp bilimi ve dostluk zemininde bir araya getiren Ege Aile Hekimliği Kongresi'nin 4. yılında sizleri EGEKON 2024' e davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Sizlerin de değerli katılımları ile 16 -19 Mayıs 2024 tarihlerinde Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otel'de uluslararası katılımlı 4. Ege Aile Hekimliği Kongresi EGEKON 2024'ü gerçekleştireceğiz.

Bu sene dördüncüsünü düzenleyeceğimiz bu kongrede sadece Aile Hekimliği branşı ile değil, iç içe hasta ve hastalık yönettiğimiz branşları da davet etmekte ve programımızı multidisipliner hazırlamaktayız. Birinci basamak ile karşılıklı iletişim halinde olan  Acil Tıp, İç hastalıkları, Kardiyoloji, Ortopedi, FTR, Göz Hastalıkları Uzmanlarının Aile Hekimleri ile birlikte yöneteceği hastalıkları ele alacak ve ortak kanaate ulaşacağız.

Kongremizde ulusal ve uluslararası alanda bilgi ve deneyim sahibi konuşmacılarımızın katılımıyla, güncel literatür bilgilerinin ışığında, bilimsel içeriği zengin pratik uygulamalarımıza katkı sunacak  güçlü bir program hazırlama gayreti içerisindeyiz.

Kurslar, sözel ve poster bildiriler, interaktif katılımlı oturumlarda aklımıza takılan sorulara yanıt bulduğumuz saatler ile birlikte yorgunluk ve stresten uzaklaşacağımız sosyal programlarla dop dolu bir EGEKON 2024 bizleri bekliyor.

Kongremize Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm illerimizden siz değerli meslektaşlarımızın katılımlarını heyecanla bekliyoruz.

Birlikte olmak bize güç verecek, gelecek için aile hekimliğinin değerini ve vizyonunu daha üst platformlara taşıyacaktır.

EGEKON 2024'e vereceginiz destek için sizlere teşekkür ediyor ve tüm meslektaşlarımızı kongremize davet ediyoruz.

KONGRE BAŞKANI
Dr. Hüseyin KÖZ

Etkinlik Tarihi:
16-19 Mayıs 2024
 
Erken Kayıt Tarihi:
5 Nisan 2024
 
Bildiri Son Gönderim Tarihi: 
20 Nisan 2024
5 Mayıs 2024
 
İsme özel davet mektubu için tıklayınız
 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
E-mail: esin@motto.tc
www.motto.tc